Zastanawiam się czy aby nie powinnam na razie "zamknąć" siebie,a raczej zawiesić się na blogu. xd
Musimy jakoś więcej reklam kupić i wgl.,ale narazie chciałabym pogadać sobie z hojrakiem.Ojoj.Zawiodłeś mnie. Ale umiem wybaczać. <3
Somebody Is Watching Me
-
Dawno nie wrzucałam żadnej grafiki tutaj, więc pora to naprawić!
Zostawiam też link do swojego IG rocka_sd
Tam jednak trochę częściej coś dodaję :)
2 tygodnie temu



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz