Taak,taak wiem Alexie jestem słoodka. ^
Więc tak.
Konkurs nr.1 wygrywa Andrzelikag zgłoś się do jutra po nagrodę gb / gg . ;]
konkurs 2 wygrywa Asiek więc zgłoś się tak jak Andrzelikag po nagrodę do jutra. ; ]
P.S.Do wsztrętnego hojraka . Odezwij się,bo Cie ugryze.
Somebody Is Watching Me
-
Dawno nie wrzucałam żadnej grafiki tutaj, więc pora to naprawić!
Zostawiam też link do swojego IG rocka_sd
Tam jednak trochę częściej coś dodaję :)
2 tygodnie temu



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz